Vážení uchazeči,

srdečně Vás zveme na individuální prohlídku naší školy. Běžné dny otevřených dveří, na které jste byli dosud zvyklí, bohužel uspořádat nemůžeme. Chceme Vám však ukázat školu a prostředí, v němž se naši žáci vzdělávají. Stejně tak Vám rádi zodpovíme všechny dotazy a vysvětlíme postup při podávání přihlášky ke studiu. Po celou dobu Vaší návštěvy se Vám bude věnovat pedagogický pracovník. Zároveň zajišťujeme všechna požadovaná hygienická opatření a návštěva naší školy je opravdu bezpečná.

Vyberte si prosím vhodný den a hodinu Vaší návštěvy a vyplňte stručný formulář v elektronické formě na této stránce. Pro zachování bezpečného prostředí se v objednaném termínu může dostavit pouze uchazeč v doprovodu jednoho zákonného zástupce (rodiče). Maximální počet jsou tedy dvě osoby na prohlídku v daném termínu.

Do poznámky prosíme uveďte názvy oborů, o které máte hlavní zájem.

Po vyplnění dostanete potvrzující zprávu na Váš e-mail. Pokud budete potřebovat další informace, volejte na číslo 484 842 102, nebo pište na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a rádi Vám vše vysvětlíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Jak se k nám dostat?