Loading color scheme

Prohlášení o přístupnosti

Webová stránka www.sosliberec.cz byla navržena s ohledem na co možná nejvyšší uživatelský komfort, přehlednost a přístupnost. Forma uveřejněných informací je v souladu s vyhláškou č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací, a splňuje požadavky na uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením dle § 4 a § 5 uvedeného zákona.

Odpovědnost za zveřejňované údaje

Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace neodpovídá za škody způsobené používáním dat nebo služeb zpřístupněných prostřednictvím tohoto serveru nebo služeb využívajících data nebo služby tohoto serveru. Používání takových dat nebo služeb znamená automatický souhlas s tímto vymezením odpovědnosti. Veškeré materiály zpřístupňované prostřednictvím tohoto serveru mají pouze informativní charakter a nemají jakoukoli právní nebo jinou závaznost, přičemž mohou být změněny kdykoliv bez jakéhokoliv předběžného oznámení.

Všechny informace zpřístupňované prostřednictvim tohoto WWW serveru zůstávají majetkem Střední odborné školy, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace.

Prohlížení dokumentů v PDF

Na serveru www.sosliberec.cz jsou některé informace nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF. K jejich prohlížení, je možné si zdarma stáhnout prohlížeč Acrobat Reader.

Kontakt

Informace o technických problémech při zobrazovaní těchto stránek nebo připomínky k obsahu pište na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..