Loading color scheme

Naši plavci potvrdili své kvality na regionální úrovni

Dne 28. dubna 2023 se konala plavecká regionální soutěž, které se zúčastnilo celkem sedm žáků. Tento den byl plný napětí a očekávání, protože všichni soutěžící chtěli ukázat, co dokážou.

Největší úspěch zaznamenal žák Jan Zimmermann, který předvedl vynikající plavecký výkon a získal první místo v kategorii 25m. Poté se umístil druhý na trati 100m a opět první na trati 50m. Daniel Tvrdek, který se účastnil závodů na všech tratích, získal v kategorii 100m první místo a na tratích 50m a 25m druhé místo. František Kolbaba se umístil na třetím místě v kategorii 50m.

V kategorii dívek se představila Štěpánka Kolátorová, která je jasnou finalistkou na závod republiky. Štěpánka získala první místo na všech tratích (25m, 50m, 100m). Marie Kamenská se umístila na druhých místech ve všech kategoriích.

Všichni soutěžící se také účastnili plaveckých štafet. První tým ve složení Marie Kamenská, Štěpánka Kolátorová, Jan Zimmermann a Daniel Tvrdek získal první místo. Druhý tým ve složení František Kolbaba, Jan Zelenka a Jana Veselá se umístil na třetím místě.

Všichni soutěžící ukázali skvělý sportovní duch a vymáčkli ze sebe naprosté maximum. Jejich snaha a odhodlání byly obdivuhodné a všichni si zaslouží uznání za své výkony. Gratulujeme všem účastníkům a těšíme se na další sportovní akce!