Loading color scheme

Naši sportovci na MČR v plavání

Čtveřice žáků naší školy se zúčastnila zimního MČR v plavání, organizovaného ČSMPS. Toto velké sportovní klání se konalo dne 8.12.2022 v plaveckém bazénu v Liberci a naši sportovci takto mohli v adventním čase poměřit své síly s účastníky z jiných škol rámci celé České republiky.

Nebylo jednoduché obstát v konkurenci plavců, z nichž někteří reprezentují naši zemi na mezinárodních soutěžích. Naši žáci se však nezalekli a tvrdě bojovali. Výsledkem této tvrdé práce byly kvalitní výkony, z nichž je třeba zmínit zejména 1. místo Daniela Tvrdka v plavecké soutěži na 100 m volným způsobem. Ze závodu na 50 m volným způsobem si Marie Kamenská odnesla domů „bramborovou medaili“, když obsadila krásné 4.místo. Na stejné trati se umístily dívky Eva Zemanová na 6. a Jana Veselá na 7. místě. Kromě těchto výsledků si plavci odnesli krásné zážitky plné předvánoční atmosféry a určitě i chuť a sílu k dalšímu tréninku.