Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Motiv - Úvodní stránka

Dne 23.4.2022 se zúčastnilo naše plavecké kvarteto Jan Zimmermann, Milan Balog, Marie Kamenská a Eva Zemanová MČR v plavání, organizovaného ČSMPS.

 

Toto velké sportovní klání se konalo v plaveckém areálu v Liberci za účasti mnoha sportovních klubů a škol. Všichni naši plavci si vedli v jednotlivých disciplínách velmi dobře. Skvělé výkony předvedli zejména oba chlapci, z nichž Honza Zimmermann se dostal až na stupně vítězů, neboť obsadil v závodě na 50 m volným způsobem 2. místo a na 100 m též volným způsobem 3. místo. Milan Balog skončil na stejných tratích na 4. místě. Obě naše děvčata měřila své síly ve stejných disciplínách v těžké konkurenci. Po namáhavém boji se oběma nakonec podařilo doplavat do cíle, kdy Marie Kamenská skončila na trati dlouhé 50 m volným způsobem na 4. a Eva Zemanová na 5. místě.