Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Motiv - Úvodní stránka

Náš projekt v programu Erasmus+ byl nominován jako finalista na Cenu DZS 2021. Toto ocenění uděluje Dům zahraniční spolupráce nejlepším projektům ukončeným ve školním roce 2020-2021. Držitele cen DZS vybírá odborná porota.

 

Logo Erasmus

Velmi si tohoto ocenění vážíme, i nominace v tak velké konkurenci je úspěch 😊

V rámci projektu 7 pedagogů postupně navštívilo školy na Islandě, ve Španělsku, Německu a na Slovensku pro posílení a rozšíření pedagogických a vedoucích kompetencí. V Estonsku byl jeden pedagog proškolen v oblasti digitalizace školy.

Díky projektu byl podpořen proces implementace Evropské dimenze do školy a jsou aktivně udržovány kontakty na eTwinningu pro rozvoj mezinárodní spolupráce.