Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Motiv - Úvodní stránka

Letos jsme měli opravdu netradiční začátek školního roku. První školní den vysílal Český rozhlas Liberec z našeho školního zahradnictví. S moderátorem Jakubem Marvanem si povídala paní učitelka a vedoucí školního zahradnictví Marie Vojáčková a ředitel školy Milan Adamec. Bylo to příjemné setkání, při kterém jsme posluchačům představili školu a také naše školní zahradnictví.

Záznam pořadu naleznete v denních záznamech stanice v pořadu Host Dopoledne pod Ještědem, který se vysílal v 1.9. v 10:10. Odkaz je zde https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/liberec/2021-09-01