Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Motiv - Úvodní stránka

Vážení rodiče, žáci, partneři školy,

v souvislosti s výskytem koronaviru Covid-19 dne 10. 3. 2020 vydalo Ministerstvo zdravotnictví ČR mimořádné opatření, kterým se až do odvolání ruší výuka v základních, středních a vyšších odborných školách (celý dokument uvádíme níže).

Uvedené opatření se rovněž týká naší školy a výuka po skončení prázdnin dnes 16. 3. 2020 nebyla zahájena a do odvolání je školní výuka přerušena.

V těchto dnech budou žáci školy, případně rodiče postupně kontaktováni svými třídními učiteli a dalšími vyučujícími se zadáním učiva na domácí přípravu a procvičování. Prosíme proto rodiče, aby dohlédli na domácí přípravu svých dětí a využili tento čas pro domácí vzdělávání. Zároveň žádáme rodiče o zaslání aktuálních kontaktů na mobilní telefony a e-mailové adresy, abychom mohli předat potřebné podklady.

Dále žádáme rodiče a žáky aby nepřicházeli do školy osobně řešit potvrzení a další administrativní úkony. Pokud to bude možné, zašleme Vám potřebné podklady v elektronické podobě. V těchto záležitostech se obracejte na pana Davida Lišku (484 842 102; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), který tyto záležitosti s Vámi vyřídí.

Zároveň Vás informujeme, že ubytování, školení, pronájmy jsou od dnešního dne zrušeny až do odvolání.

Sledujte i nadále webové stránky školy, kde budeme přinášet další aktuální informace.

Níže opět připojujeme důležité odkazy:

http://www.msmt.cz/

https://www.khslbc.cz/koronavirus/

https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/italie_rozsireni_epidemie_koronaviru.html

https://koronavirus.mzcr.cz/

 

Celý text mimořádného opatření MZ ČR najdete ZDE

 

Děkujeme za pochopení.

Milan Adamec, ředitel školy