Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Zveme výchovné poradce základních škol na schůzku k nám do školy SOŠ Liberec, Jablonecká 999, p.o., která se koná v úterý 7. února 2017 v čase 13 - 17 hodin.

Program bude zahájen ve sborovně školy ve 3. patře:

1. Představení školy a oborů vzdělávání – požadavky a limity jednotlivých oborů vzdělávání v návaznosti na platnou legislativu.
2. Návštěva učeben teoretické výuky i pracovišť odborného výcviku včetně prohlídky výrobků žáků - zahradnické dílny v našem zahradnictví, šicí dílny, dílny provozních služeb, strojařských dílen, prostory internátu pro zájemce o ubytování, zájmové aktivity pro ubytované žáky.
3. Diskuse k Vašim otázkám.

V případě Vašeho zájmu o účast na organizovaném setkání napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do termínu 3. února 2017, abychom mohli vše kvalitně zajistit.
Pro účastníky bude připraveno malé občerstvení.
Předem Vám děkujeme za přízeň a spolupráci. Těšíme se na osobní setkání s vámi jako prvoliniovými poradenskými odborníky.


V případě Vašeho zájmu o podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat:
Ing. Milena Hanyková – výchovná poradkyně
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 484 842 147
David Liška – spisový a administrativní pracovník
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 484 842 102