Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Motiv - Úvodní stránka

Jak se pracuje s chytrými mapami, jak se vytvářejí, co z nich vyčteme a spoustu dalšího se naši žáci naučili na akci GIS DAY.

Třídy 2.B2, 3.D, 2.H, 3.C a 2.C1 navštívili ve dnech 14.-16. listopadu Technickou univerzitu v Liberci a po krátké přednášce se rozmístili na jednotlivá stanoviště, kde hledali odpovědi na otázky. Vyzkoušeli si virtuální realitu, 3D model, sledovali změnu Liberce v rozmezí 78 let, viděli vybuchující Trosky nebo sledovali prácio operačního střediska hasičské záchranné služby.