Loading color scheme

Deset cenných kovů pro SOŠ Liberec

Naši žáci si opět úspěšně vedli na Mistrovství ČR v přespolním běhu. To letos proběhlo ve dnech 23. - 24. září v Jablonci nad Nisou - Břízkách.

Pět běžců, kteří dle kategorií absolvovali různě dlouhé tratě v lesním terénu, vybojovalo dohromady deset medailí. Přemožitele ani tentokrát nenašli v tvrdé konkurenci bratři Pavlatové, z nichž Roman zcela suverénně vyhrál běh na 3000 m i na 6000 m. Druhá místa na stejných tratích obsadil jeho bratr Radek. Na trati dlouhé 1500 m zvítězil Josef Boleloucký a na krásném druhém místě skončil Dominik Čema. Stejná místa obsadili tito dva úspěšní běžci i na trati dlouhé 2000 m. Jedinou ženou, která tentokrát reprezentovala naši školu, byla Terezie Křenovská. I ta si vedla velmi dobře, když vyhrála běhy v délce 1000 m a 2000 m.