Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Motiv - Úvodní stránka

První z dvou sportovních dnů naší školy proběhl dnes - 8.12. v dopoledních hodinách ve školní tělocvičně pro žáky teoretické výuky. Akce se účastnili i žáci z sekce OŠ a PŠ z Lužické ul.

Žáci vytvořili družstva, která se střídala v absolvování zajímavých a vtipných disciplín, např. slalomový běh s míčem, střelba na floorballovou branku, test výdrže na kruzích atd. Další sportovní den se koná ve čtvrtek 17.12. od 10 hodin.