Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

V sobotu 12.12.2015  proběhne ve prostorách jídelny školy kurz přípravy a pečení odpalovaného těsta a jako doprovodný program výroba digestivních krátkých nápojů. Máte možnost pod vedením lektorů připravit výrobek cukrářské výroby nebo výrobek studené kuchyně (odpalované těsto na sladko i na slano plněné). Kurz je určen pro širokou veřejnost.

Kdy? 

v sobotu 12.12. 2015 od 8:30 cca do 13:00 hod.

Kde?

prostory jídelny školy, SOŠ Liberec, Jablonecká 999

Co s sebou? 

chuť tvořit, dobrou náladu a vhodné pracovní oblečení (zástěra),vhodnou krabici na výrobky – cca 30 ks

Cena kurzu? 

250,- Kč (v ceně jsou započteny suroviny)

Co si odnesete? 

svůj originální výrobek, receptury, praktické rady od zkušených lektorů, hřejivý pocit u srdce z užitečně prožitého dopoledne

Kde se přihlásit?

e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 484 842 133, 728 683 305.

Termín přihlášení ?

do 8.12.2015


Kurzovné se vybírá až na místě.