Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Motiv - Úvodní stránka

Sotva začal nový školní rok a zahradníci získávají medajle na aranžérské soutěži v Hejnicích.

Soutěž proběhla v pátek 11. 9. 2015 a Andrea Šiftová získala 1. místo v aranžování dárkového koše, Tereza Bradáčová 3. místo v aranžování jednoho květu jiřiny, Andrea Šiftová, Tereza Bradáčová a Adéla Högerová 2. místo za aranžování rautového stolu k dětské oslavě. Společně jako tým získala děvčata 3. místo.
Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a krásné umístění.