Loading color scheme

Sportovci naší školy na soustředění v Nymburku

Patnáctičlenná skupina žáků, kteří naši školu pravidelně reprezentují v různých sportech, strávila druhý listopadový týden za doprovodu dvou pedagogů ve známém tréninkovém sportovním centru v Nymburku.

Všichni zde mohli aspoň částečně zažít to, co obnáší skutečný trénink výkonnostního sportovce. Po celou dobu pobytu jsme využívali různá sportoviště - např. posilovnu, atletickou krytou dráhu tzv.“tunel“, tělocvičnu pro míčové hry nebo bazén. Všichni si s velikou chutí pořádně dávali do těla formou kruhových tréninků, pohybových a míčových her nebo plavání v 25 m bazénu. Ve volném čase jsme nezapomněli ani na kulturně-poznávací část akce, kdy jsme společně vyrazili do historické části města. Prohlídku jsme spojili s příjemnou vycházkou kolem řeky Labe. Velkým zpestřením celého pobytu byla návštěva basketbalového zápasu v rámci FIBA Europe Cup a zhlédnutí velmi dramatického zápasu Česko x Turecko. Všichni si pochvalovali nejen moderně vybavená sportoviště, ale i výbornou kuchyni. Celý týden se vydařil, naši sportovci po celou dobu fungovali jako výborná parta.