Loading color scheme

I letos máme vícemistry bílé stopy

Naši lyžaři – běžci byli v letošním roce opět úspěšní na MČR, které se konalo ve dnech 28.1. - 29.1.2019 v Lánově u Vrchlabí.

V těžké konkurenci skvělých lyžařů, zejména z oddílu Lvíčata Lánov, to rozhodně neměli jednoduché, přesto uměli těm nejlepším „šlápnout na paty“ a předvést vynikající sportovní výkony. V závodě na 6 km volnou technikou obsadil Radek Szajkó 2. místo a na 3. místě doběhl Mário Gábor. Tomu se navíc dařilo i ve stejně dlouhém závodě klasicky, kdy obsadil krásné 3. místo. Naše škola vyslala do bojů o medaile i dívky, z nichž se na medailové pozice v závodě dlouhém 3 km volnou technikou probojovala Růžena Kymlová. Ta na stejně dlouhé trati klasicky potom vybojovala další medaili, tentokrát za 2. místo. Závody měly jako vždy výbornou atmosféru, závodilo se na okruzích s profesionálně upravenými stopami v Lánově a ve Vrchlabí v areálu „Vejsplachy.“ Celá akce se všem našim účastníkům velmi vydařila.