Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Ve čtvrtek 31. ledna se uskuteční v jídelně naší školy Den mexické kuchyně.


Akce se koná v rámci projektu Asociace školních jídelen ČR a naší školu poctí svojí návštěvou velvyslankyně Mexika v České republice paní Leonora Rueda spolu s dalšími hosty. Zaměstnanci a žáci poobědvají tortillovou polévku a tacos s kuřecí tingou, fazolemi a guacamole. Jako moučník bude podáván čokoládový tamal.