Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Vážení žáci, rodiče, vedení, pedagogové a přátelé školy, dovolujeme si Vám představit další díl časopisu Obchoďáček Praktikáček.

Časopis tvoří žáci Obchodní a Praktické školy společně s pedagogy proto, aby příběh naší školy zprostředkovali i Vám. Časopis shrnuje, co se u nás ve škole dělo od listopadu do konce ledna. Přejeme Vám příjemné čtení!

Kolektiv autorů