Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Žákyně naší školy pomáhaly společnosti MAKRO na veletrhu vzdělávání a pracovních příležitostí EDUCA MYJOB Liberec 2016.


Tereza Hellová a Kristýna Pletichová, žákyně 3. ročníku oboru stravovací a ubytovací služby, zajišťovaly ve dnech 13. – 15. října v rámci vzájemné spolupráce školy a společnosti MAKRO občerstvení při konferencích a oficiálních jednáních partnerů na významné akci v Home Credit Aréně v Liberci.