Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Připravujeme pro Vás nový a zajímavý kurz, který se uskuteční 14. března 2015. Neváhejte a přihlaste se.

drzeni noze

 

KURZ VYKOSŤOVÁNÍ KUŘETE NA PLÁT

 Vážení zájemci z řad zaměstnanců i široké veřejnosti, připravili jsme pro vás další kurz, ve kterém se zdokonalíte v gastronomických činnostech upotřebitelných nejenom ve Vaší kuchyni.... tentokrát se naučíme vykostit kuře na plát, vytvořit z něj a zabalit roládu - galantinu a proces si zpestříme přípravou aperitivních koktejlů.

Rozhodně si kurz opět užijeme a leccos nového se naučíme...

 

Kdy? V sobotu 14.3.2015 od 8,00 – cca 13,00 hodin.

Kde? V jídelně SOŠ Liberec, Jablonecká 999

Co s sebou? Chuť tvořit, dobrou náladu a vhodné pracovní oblečení (zástěra), pohodlná obuv. Vhodná nádoba na roládu z kuřete a pokud máte k dispozici, tak vezměte s sebou i vlastní vykosťovací nůž (kratší ostří a ostrý!) - jinak nože budou též k dispozici.

Cena kurzu? 230,- Kč (v ceně jsou započteny suroviny)

Co si odnesete? Svůj originální výrobek, receptury, praktické rady od zkušených lektorek, hřejivý pocit u srdce z užitečně prožitého dopoledne.

Kde se přihlásit? e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 484 842 133, 728 683 305.

Do kdy se přihlásitDo 11.3.2015

Kurzovné se platí na místě.

 

Těšíme se na vás!

Lektoři dalšího vzdělávání