Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Motiv - Úvodní stránka

Den otevřených dveří (DOD) se v klasické podobě nebude konat, ale připravili jsme pro Vás možnost rezervace na individuální návštěvu školy nebo virtuální prohlídku školy. Registrovat se můžete na termíny: 22. a 23.1. a 10.2.2021

 

Vážení uchazeči,

srdečně Vás zveme na individuální prohlídku naší školy. Běžné dny otevřených dveří, na které jste byli dosud zvyklí, bohužel uspořádat nemůžeme. Chceme Vám však ukázat školu a prostředí, v němž se naši žáci vzdělávají. Stejně tak Vám rádi zodpovíme všechny dotazy a vysvětlíme postup při podávání přihlášky ke studiu. Po celou dobu Vaší návštěvy se Vám bude věnovat pedagogický pracovník. Zároveň zajišťujeme všechna požadovaná hygienická opatření a návštěva naší školy je opravdu bezpečná.

Vyberte si prosím vhodný den a hodinu Vaší návštěvy a vyplňte stručný formulář v elektronické formě na této stránce. Pro zachování bezpečného prostředí se v objednaném termínu může dostavit pouze uchazeč v doprovodu jednoho zákonného zástupce (rodiče). Maximální počet jsou tedy dvě osoby na prohlídku v daném termínu.

Do poznámky prosíme uveďte názvy oborů, o které máte hlavní zájem.

Po vyplnění dostanete potvrzující zprávu na Váš e-mail. Pokud budete potřebovat další informace, volejte na číslo 484 842 102, nebo pište na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a rádi Vám vše vysvětlíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

web link16 Registrace na individuální návštěvy školy

web link16 Virtuální prohlídka školy