Škola je zřízena podle § 16 odst. 9 školského zákona. Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci a žákyně se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Proběhl den otevřených dveří, který se konal  ve čtvrtek 12. února 2015 od 10 do 17 hodin ve všech částech školy SOŠ, Liberec, Jablonecká 999, p.o. a v sekci obchodní a praktické školy v Jedličkově ústavu, Lužická 7 - pavilon B. Děkujeme všem návštěvníkům, rodičům i uchazečum o studium v naší škole a věříme, že Vám tato akce pomohla lépe se rozhodnout ve výběru dalšího vzdělávání.

 

 DOD2014-2015